Commerce - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Mode
fa: سبک

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: English
fa: انگلیسی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Visa
fa: ویزا

en: MasterCard
fa: مستر کارت
