Commerce - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Mode
ne: प्रकार

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Swedish
ne: स्वीडिश
