Commerce Point of Sale (POS) (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Price
id: Harga

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang

en: Reports
id: Laporan

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: Add Product
id: Tambah Produk

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
id: Pesanan Komplit
