Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.0-beta10) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Item
ar: عنصر

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Quantity
ar: الكمية

en: view
ar: عرض

en: all
ar: الكل

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Time
ar: الوقت

en: Add
ar: إضافة

en: remove
ar: إزالة

en: Total
ar: المجموع

en: Status:
ar: الحالة:

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Location
ar: الموضع

en: configure
ar: ضبط

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Address
ar: العنوان

en: here
ar: هنا

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Close
ar: إغلاق

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Change
ar: تغيير

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Log out
ar: خروج

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Print
ar: الطباعة

en: Finish
ar: إنهاء

en: Reports
ar: التقارير

en: approved
ar: موافق عليه

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية

en: Order total
ar: مجموع الطلب

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
