Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.0-beta10) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Item
ur: شے

en: Transactions
ur: لین دین

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: configure
ur: ترتیب دیں

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
