Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.0-beta4) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: Total
lt: Iš viso

en: Continue
lt: Tęsti

en: Location
lt: Vieta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Address
lt: Adresas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Location name
lt: Vietovės pavadinimas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Change
lt: Keisti

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Void
lt: Negaliojantis

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Completed date
lt: Užbaigimo data
