Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.0-beta7) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Item
ne: वस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Location
ne: स्थान

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Log out
ne: लगआउट

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
