Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.0-beta8) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Item
ml: ഇനം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Purchased
ml: വാങ്ങിയിരിക്കുന്നു

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Time
ml: സമയം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്
