Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Item
gl: Elemento

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Quantity
gl: Cantidade

en: view
gl: vista

en: all
gl: todos

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Save
gl: Gardar

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: add
gl: engadir

en: Status:
gl: Estado:

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Continue
gl: Continuar

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Location
gl: Localización

en: configure
gl: configurar

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Price
gl: Prezo

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: Address
gl: Enderezo

en: Payment
gl: Pagamento

en: here
gl: aquí

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Location name
gl: Nome da localización

en: Created date
gl: Data de creación

en: Today
gl: Hoxe

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Discount
gl: Desconto

en: Date created
gl: Data de creación

en: Print
gl: Imprimir

en: Reports
gl: Informes

en: Default image
gl: Imaxe predifinida

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Line item
gl: Liña de pedido

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Reporting
gl: Informes

en: Penny
gl: Penique
