Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (37 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Item
te: అంశం

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: view
te: వీక్షించు

en: all
te: అన్నీ

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Time
te: సమయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Last month
te: గత నెల

en: Total
te: మొత్తం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: here
te: ఇక్కడ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Last week
te: గత వారం
