Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Today
hy: Այսօր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Log out
hy: Ելք

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
