Commerce Point of Sale (POS) (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (59 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Item
ro: Produs

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Quantity
ro: Cantitate

en: view
ro: afișează

en: all
ro: toate

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Save
ro: Salvare

en: Time
ro: Ora

en: Add
ro: Adaugă

en: remove
ro: elimină

en: add
ro: adaugă

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Options
ro: Opţiuni

en: All
ro: Toate

en: Location
ro: Locaţia

en: configure
ro: configurează

en: Price
ro: Preţ

en: Customer
ro: Client

en: Amount
ro: Suma

en: Address
ro: Adresă

en: Payment
ro: Plată

en: here
ro: aici

en: SKU
ro: Cod

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Close
ro: Închideți

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Created date
ro: Data creării

en: Today
ro: Azi

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Coupon
ro: Cupon

en: Discount
ro: Reducere

en: Date created
ro: Dată creată

en: Refund
ro: Rambursare

en: Print
ro: Printare

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Retrieve
ro: Regăsește

en: Select All
ro: Selectați tot

en: Void
ro: Fără valoare

en: Default image
ro: Imagine implicită

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Date changed
ro: Dată schimbată
