Commerce Postal Code Filter (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Country
fi: Maa

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Shipping
fi: Toimitus

en: Filter settings
fi: Suodattimien asetukset

en: Billing
fi: Laskutus
