Commerce Postal Code Filter (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Country
ja: 国

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Shipping
ja: 配送

en: Filter settings
ja: フィルター設定

en: Billing
ja: 請求
