Commerce Postal Code Filter (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi
