Commerce Postal Code Filter (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Country
nl: Land

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Postal code
nl: Postcode

en: Shipping
nl: Verzending

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
