Commerce Postal Code Filter (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Filter settings
pl: Ustawienia filtrów
