Commerce Postal Code Filter (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Postal code
sk: PSČ

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: Billing
sk: Fakturácia
