Commerce Postal Code Filter (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Filter settings
th: การตั้งค่าตัวกรอง

en: Billing
th: ค่า Billing
