Commerce Postal Code Filter (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Country
et: Riik

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Filter settings
et: Filtri seaded
