Commerce Postal Code Filter (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Country
ro: Ţară

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Shipping
ro: Transport

en: Filter settings
ro: Setări filtru
