Commerce Postal Code Filter (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Shipping
tr: Kargo

en: Filter settings
tr: Filtre ayarları
