Commerce Postal Code Filter (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Shipping
el: Έξοδα αποστολής

en: Filter settings
el: Ρυθμίσεις φίλτρου
