Commerce Postal Code Filter (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Country
fa: کشور

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر
