Commerce Postal Code Filter (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Country
fr: Pays

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Blacklist
fr: Liste noire (blacklist)

en: Postal code
fr: Code postal

en: Shipping
fr: Expédition

en: Filter settings
fr: Paramètres de filtrage

en: Billing
fr: Facturation
