Commerce Postal Code Filter (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Country
sv: Land

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Blacklist
sv: Svartlista

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Shipping
sv: Leverans

en: Filter settings
sv: Filterinställningar
