Commerce Postal Code Filter (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Shipping
vi: Chuyển hàng

en: Filter settings
vi: Thiết lập lọc
