Commerce Postal Code Filter (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Country
es: País

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Blacklist
es: Lista negra

en: Postal code
es: Código postal

en: Shipping
es: Envío

en: Filter settings
es: Opciones de filtro

en: Billing
es: Dirección de Pago

en: We do not deliver to this postal code
es: No enviamos a este código postal.
