Commerce Postmaster (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Weight
hi: मान

en: Length
hi: लंबाई

en: Contact
hi: संपर्क

en: N/A
hi: एन / ए

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Address
hi: पता

en: Company
hi: कम्पनी

en: Other
hi: अन्य

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Installed
hi: संस्थापित
