Commerce Postmaster (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Weight
lt: Svoris

en: Length
lt: Ilgis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: N/A
lt: N/D

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Company
lt: Įmonė

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: City
lt: Miestas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Package
lt: Pakuotė

en: Carrier
lt: Važėjas
