Commerce Postmaster (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Priority
pt: Prioridade

en: Weight
pt: Peso

en: Length
pt: Extensão

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Click here
pt: Clique aqui

en: N/A
pt: N/D

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Address
pt: Morada

en: State
pt: Estado

en: Company
pt: Empresa

en: here
pt: aqui

en: Other
pt: Outro

en: City
pt: Município/Concelho

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Package
pt: Pacote

en: Carrier
pt: Transporte

en: type | types
pt[0]: tipo
pt[1]: tipos
