Commerce Postmaster (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Priority
ar: الأولوية

en: Weight
ar: الوزن

en: Length
ar: الطول

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Contact
ar: اتصل

en: N/A
ar: غير موجود

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: Installed
ar: مثبت
