Commerce Postmaster (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Weight
nl: Gewicht

en: Length
nl: Lengte

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Click here
nl: Klik hier

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Company
nl: Bedrijf

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: City
nl: Plaats

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Package
nl: Pakket

en: Carrier
nl: Verzenddienst

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
