Commerce Pricelist (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Quantity
he: כמות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Feed
he: פיד

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Amount
he: כמות

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Rows
he: שורות

en: Filters
he: מסננים

en: roles
he: תפקידים

en: users
he: משתמשים

en: Product SKU
he: מק"ט המוצר

en: Valid from
he: בתוקף מ
