Commerce Pricelist (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Currency
ur: کرنسی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
