Commerce Pricelist (7.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Currency
ru: Валюта

en: Quantity
ru: Количество

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Feed
ru: Поток данных

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Amount
ru: Сумма

en: Inactive
ru: Неактивно

en: here
ru: здесь

en: full
ru: Всё

en: Rows
ru: Строки

en: Filters
ru: Фильтры

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: You have to specify a valid date.
ru: Необходимо указать правильную дату.

en: roles
ru: роли

en: sku
ru: артикул

en: users
ru: пользователи

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Product SKU
ru: Артикул товара

en: Line item
ru: Строка

en: Price amount
ru: Сумма

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
