Commerce Pricelist (7.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: You have to specify a valid date.
ne: कृपया मिल्दो मिति उल्लेख गर्नुस।
