Commerce Pricelist (7.x-1.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Currency
ro: Monedă

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Feed
ro: Flux

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Amount
ro: Suma

en: Inactive
ro: inactiv

en: here
ro: aici

en: full
ro: plin

en: Rows
ro: Rânduri

en: Filters
ro: Filtre

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: You have to specify a valid date.
ro: Trebuie să specificaţi o dată validă.

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: Valid from
ro: Valid de la
