Commerce Pricelist (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: here
ar: هنا

en: Rows
ar: صفوف

en: Filters
ar: المرشحات

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.

en: roles
ar: الأدوار

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: users
ar: الأعضاء

en: Product SKU
ar: الشفرة SKU للمنتج

en: The human readable product SKU.
ar: شفرة SKU للمنتج
