Commerce Pricelist (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Active
hi: सक्रिय

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: You have to specify a valid date.
hi: आपको एक सही तारीख स्पष्ट करनी होगी।
