Commerce Pricelist (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Author
id: Penulis

en: Currency
id: Mata uang

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: Price
id: Harga

en: Amount
id: Jumlah

en: here
id: di sini

en: Rows
id: Baris

en: Filters
id: Filter

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: You have to specify a valid date.
id: Anda memilih tanggal yang tidak benar.

en: List price
id: Daftar Harga

en: roles
id: peran

en: Date created
id: Tanggal dibuat

en: users
id: pengguna

en: Currency code
id: Kode mata uang

en: Product SKU
id: SKU Produk
