Commerce Pricelist (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: here
lt: čia

en: Rows
lt: Eilutės

en: Filters
lt: Filtrai

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: users
lt: nariai

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Product SKU
lt: Prekė SKU
