Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Image
he: תמונה

en: Required
he: נדרש

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Configure
he: הגדרות

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Warning
he: אזהרה

en: Details
he: פרטים

en: Other
he: אחר

en: SKU
he: מק"ט

en: Pending
he: ממתינות

en: Feeds
he: הזנות

en: Shipping
he: משלוח

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Processing
he: בתהליך

en: Canceled
he: בוטל

en: Mapping
he: מיפוי

en: Administrator
he: מנהל

en: Reports
he: דוחות

en: and
he: וגם

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Quick edit
he: עריכה מהירה

en: Base price
he: מחיר בסיס

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Product display
he: תצוגת מוצר
