Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Error
ur: خرابی

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Warning
ur: انتباہ

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: Mapping
ur: میپنگ
