Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Required
az: Tələb olunur

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Mode
az: Rejim

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Details
az: Detallar

en: Other
az: Digər

en: Processing
az: Emal edilir

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Reports
az: Hesabatlar

en: and
az: və

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Quick edit
az: Tez redaktə
