Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Required
gu: જરૂરી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Details
gu: વિગતો

en: Other
gu: અન્ય

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: and
gu: અને

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
