Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Image
hu: Kép

en: Required
hu: Szükséges

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Configure
hu: Beállít

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Mode
hu: Mód

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Details
hu: Részletek

en: Other
hu: Egyéb

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Pending
hu: Függőben

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Accept
hu: Elfogadás

en: NO
hu: NEM

en: YES
hu: IGEN

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Processed
hu: Feldolgozott

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Reports
hu: Jelentések

en: and
hu: és

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Tracking number
hu: Követési szám

en: Quick edit
hu: Gyorsszerkesztés

en: VAT
hu: ÁFA

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Base price
hu: Alapár

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Line items
hu: Tételek

en: Remote ID
hu: Távoli azonosító

en: No mappings defined.
hu: Nincs leképzés meghatározva.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Required fields
hu: Kötelező mezők

en: Product display
hu: Termék megjelenítése

en: Add a destination parameter to operations links so users return to this View on form submission.
hu: Fel kell venni egy cél paramétert a műveletek hivatkozásaihoz, hogy a felhasználók ehhez a nézethez térjenek vissza az űrlap beküldése után.

en: more details
hu: további részletek
