Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
