Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Mode
lt: Būdas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Other
lt: Kiti

en: Pending
lt: Laukiama

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: and
lt: ir

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Tracking number
lt: Sekimo numeris

en: Quick edit
lt: Greitas redagavimas

en: Base price
lt: Pagrindinė kaina

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
