Commerce Priceminister (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (59 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Image
ru: Изображение

en: Required
ru: Обязательно

en: edit
ru: изменить

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Configure
ru: Настроить

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Mode
ru: Режим

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Details
ru: Подробности

en: Other
ru: Другое

en: SKU
ru: Артикул

en: Pending
ru: В ожидании

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Accept
ru: Принять

en: NO
ru: НЕТ

en: YES
ru: ДА

en: Shipping
ru: Доставка

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Processing
ru: Обработка

en: Processed
ru: Обработано

en: Canceled
ru: Отменено

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Administrator
ru: Администратор

en: Select a field
ru: Выберите поле

en: Reports
ru: Отчёты

en: and
ru: и

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Tracking number
ru: Отслеживаемый номер

en: Quick edit
ru: Быстрое редактирование

en: VAT
ru: НДС

en: Generate
ru: Создать

en: Base price
ru: Базовая цена

en: Order status
ru: Состояние заказа

en: Line items
ru: Позиции заказа

en: Remote ID
ru: Внешний ID

en: No mappings defined.
ru: Соответствия не установлены.

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Required fields
ru: Обязательные поля
